FLAŞ HABER:

Yağmur Izgaraları ile Açık Kanallarda Temizlik Çalışmaları Sürüyor

Yağmur Izgaraları ile Açık Kanallarda Temizlik Çalışmaları Sürüyor

Genel Müdürlüğü(), yağmur yağışlarının artmasıyla birlikte gün yüzüne çıkan sorunları gidermek amacıyla ekiplerin sahada seferber edildiğini duyurdu.

Yağmur yağışlarının ardından yol üzerinde bulunan kum ve katı atıkların ızgaralarda birikmesi ile oluşan tıkanıklıkları gidermek amacıyla çalışmaların rutin bir şekilde devam ettiğini belirten Genel Müdürlük, ara sokakların yanı sıra ana caddelerde yaya ve araç trafiğini olumsuz etkileyecek olan su birikintilerini önlemek amacıyla temizlik yapıldığını aktardı.

Bütün ilçelerde vatandaşların memnuniyetini sağlamak amacıyla özenle yapılan çalışmalar kapsamında bilgi veren İdare, İskenderun ilçesine bağlı Modernevler Mahallesi ve Sakarya Mahallesi’nde bulunan açık kanal ile yağmursuyu ızgaralarının tamamen temizlendiğini bildirdi.

Herhangi bir sorunla ve arıza ile karşılaşılması durumunda ALO 185 HATSU Çağrı Merkezinin aranması gerektiğini hatırlatan HATSU, çağrı merkezine yapılacak olan bildirimler sayesinde müdahalenin hızlanacağını ve koordineli olarak gerçekleşen hizmetlerin olumlu sonuçlanacağını belirtti.

Yorumlar