FLAŞ HABER:

TÜSİAD HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

TÜSİAD HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Yönetim Kurulu Genel Başkanı Erol Bilecik ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Koç, Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarete TÜSİAD Yönetim Kurulu Genel Başkanı Erol Bilecik ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Koç’un yanı sıra TUSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu( DASİFED) Başkanı Faruk Ekinci, Antakya Ticaret ve Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Sanayici ve İş İnsanları Derneği(HASİAD) Başkanı Gökhan Alkan ve iş adamları katılım gösterdi.

BAŞKAN SAVAŞ TÜSİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE HATAY’DA GERÇEKLEŞTİRİLMESİ PLANLANAN PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Hatay’ın muazzam geçmişini ve medeniyetler şehri olduğunun altını çizen Başkan Savaş, Hatay’da gerçekleştirilecek olan dev proje olan 2021 hakkında TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerine bilgi verdi.

EXPO 2021’in yanı sıra UNESCO tarafından gastronomi şehri ilan edilmesinin Hatay’a yaşatmış olduğu gurur ve heyecanını da yönetim kurulu ile paylaşan Başkan Savaş, Hatay’ı dünyaya tanıtmak adına gerçekleştirilecek projeleri de yönetim kurulu ile paylaştı.

Ayrıca Hatay’daki sportif faaliyetlerdeki başarılara değinen Başkan Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi Kulübü Kadın Basketbol Takımı’nın elde etmiş olduğu başarılara da değindi.

Nezaket ziyaretinin sonunda duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Savaş, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Hatay ’da arkeolojik kazı çalışmaları sırasında ortaya çıkan ve şuanda Hatay Arkeoloji Müzesi’nde bulunan Hitit Kralı Şuppiluliuma’nın heykelini ve Antakya’ya özgü Kahvesi hediye etti

Yorumlar