FLAŞ HABER:

TENİSİN YILDIZLARI HATAY’DA YETİŞİYOR

TENİSİN YILDIZLARI HATAY’DA YETİŞİYOR

Spor kulübü olmanın verdiği bilinçle altyapıya önem vererek Türk sporunun gelişimine katkı sağlayan Hatay Büyükşehir Belediyespor, tüm branşlarda elde ettiği ulusal ve uluslararası başarılarla adından söz ettiriyor.

Hatay Büyükşehir Belediyespor Tenis Takımı, Tenis Federasyonu tarafından ’de düzenlenen 8-10 yaş hafta sonu turnuvasına damga vurdu.

Seyir zevki yüksek çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuvanın 10 yaş kategorisinde Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı tenisçisi Haydar Cem Gökpınar oldu. Kariyerinin ilk turnuvası olan ve büyük başarıya imza atan bir diğer sporcu Arın Karadal ise 9 yaş kategorisini olarak tamamladı.

Disiplinli ve özverili çalışmalar neticesinde bir turnuvayı daha başarıyla kapatmanın gururunu yaşadıklarını belirten takım antrenörü Mehmet Doğan hakkında düşüncelerini paylaştı. Oyuncularının hepsini yürekten kutladığını ifade eden Doğan, desteklerini esirgemeyen ve Türk sporunun gelişimine katkı sunan çalışmaların altına imza atan ’a teşekkürlerini iletti.

Yorumlar