GündemManşet HaberleriManşet Yan 2 HaberYaşam

Başkan Tosyalı: Sahilimizi Daha Güzel Hale Getirmek İstiyoruz

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, güzel olan İskenderun sahilini daha güzel hale getirmek istediklerini belirtti.Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları ile birlikte sahilde yapılacak yeni kalıcı projelerin yerlerinde incelemelerde bulundu.

Kalıcı Hizmetler Yapacağız

Özellikle yaz aylarında sahil şeridinin yoğun olarak kullanıldığını belirten başkan Fatih Tosyalı,” Bu çerçevede sahilde park bahçe müdürlüğümüze bağlı ekipler, temizlik işleri ekiplerimiz ve fen işleri ekiplerimiz gerekli bakım, onarım, tadilat çalışmalarını yapıyor. Bir yandan da kültür müdürlüğümüze bağlı ekipler sahilde çeşitli organizasyonlar düzenliyor. Çevre ilçelerden birçok vatandaş sahil bölgesinde gezinti yapıyor. Tüm bunlar ele alındığında halkımıza daha iyi hizmet verecek kalıcı projeleri kısa bir süre hayata geçireceğiz” dedi.

İnsan Odaklı Yönetim

Başkan Fatih Tosyalı,” İskenderun’u her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz “insan odaklı yönetim” ve “Sosyal belediyecilik” anlayışı ile kalıcı eserler bırakma gayretindeyiz. Bu yaklaşımla herkesin yaşamaktan mutlu olduğu ve marka bir şehir kurmayı ve gelecek nesillere aktarmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı