Image default
Gündem Manşet Haberleri Manşet Yan 2 Haber Siyaset Yaşam

Başkan Tosyalı ; Kentimize Kalıcı Eserler Kazandıracağız

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a kalıcı eserler bırakmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile birlikte kentin farklı noktalarında yapılması planlanan çalışmaların yerlerinde ve İskenderun’a kalıcı tesisler kazandırma amaçlı, belediyenin kullanıma tahsisli yerlerde incelemelerde bulundu.

Hedef Daha Modern Bir Kent

İskenderun’a en güzel şekilde hizmet vermek ve kalıcı eserler kazandırmak için yoğun bir gayret gösterdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Bu güne kadar daha güzel, daha modern bir İskenderun oluşturmak için belediyemizin imkânları ölçüsünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede kentimizin farklı noktalarına yapmayı düşündüğümüz projelerimiz var. Bu projeler olgunlaştıkça kamuoyuna bildireceğiz ”dedi.

Çok Daha Güzel İşler Başaracağız

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek yeşil alanlar, sosyal yaşam merkezlerinin sayısını arttıracağız. Tüm müdürlüklerimiz koordineli bir şekilde kentin her noktasında çalışıyor. Ayrıca insan odaklı çalışmalarımız ve faaliyetlerimizle, halkımızla sıcak diyalog sağlıyoruz. İnşallah elbirliğiyle birlikte çok daha güzel işler başaracağız “şeklinde konuştu.

Related posts