FLAŞ HABER:

Başkan Seyfi Dingil Denizciler Spor Kompleksi Projesini İnceledi

Başkan Seyfi Dingil Denizciler Spor Kompleksi Projesini İnceledi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Denizcilerde yapımı devam eden spor kompleksi projesini Denizciler Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kekeç ile birlikte inceledi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Denizciler’de yapımı devam eden Spor Kompleksinde muhtarımız ile birlikte incelemelerde bulunduk. Spor komplekslerinin içerisinde futbol sahası, basketbol sahası voleybol sahası ve halı saha bulunuyor. Bölgede yaşanan büyük bir eksikliği gidermiş oluyoruz. Proje hızla ilerliyor. Çalışmaları sürekli takip ediyoruz. Büyük özenle ve titizlikle yapılan çalışmalar kısa sürede tamamlanacak” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” ilçeye yeni ve modern spor tesisleri kazandırmayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın sağlık açısından önemli ölçüde fayda sağlayacağı bir tesis yapıyoruz. İnsanlarımızı spor yapmaya teşvik eden projelere imza atıyoruz. Çalışmalar tamamlandığında spor tesisleri halkımızın hizmetine açılacak” diye konuştu.

Denizciler Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kekeç ise yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkürlerini iletti.

Yorumlar