FLAŞ HABER:

Başkan Seyfi Dingil Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Başkan Seyfi Dingil Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

İskenderun Belediye Başkanı , halk hizmet noktasında toplumun herkesimi ile fikir alış verişinde bulunduklarını belirtti.Belediye Başkanı , İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu ve otogar esnafını ziyaret etti.

ŞOFÖR ESNAFININ YANINDAYIZ

İlk ziyaretini İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın’a yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Taşımacılık yapan esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür” dedi.

Akın ise ziyaretlerinden dolayı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ederek” Sağ olsun Başkanımız zaman zaman bizleri ziyaret ediyor. Son Büyükşehir yasası ile toplu taşıma işleri büyük şehir UKOME birimine devredildi. Başkanımız esnaflarımızın sorunlarının çözümü için ilçe belediyesi olarak kendilerine düşen görevi yerine getirmek için her zaman esnaflarımız yanında olacaklarını söylediler. Esnaflarımız adına İskenderun belediye başkanımız Sayın Seyfi Dingil beye teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil daha sonra Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu ve otogar esnafını ziyaret ederek belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler vererek yapılan hizmetler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar