Barıştepe Mahallesinde Kaldırımlar Yenileniyor

Barıştepe Mahallesinde Kaldırımlar Yenileniyor

kent estetiğine katkı sağlamak ve vatandaşlara ilçe içerisinde rahat imkanı sağlamak amacıyla caddelerde çalışmalarını sürdürüyor. Kentin her noktasına hizmet götürüldüğünü belirten İskenderun Belediye Başkanı , Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Barıştepe Mahallesinde yapılmakta olan kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

CADDELER DAHA MODERN HALE GELİYOR
İskenderun genelinde hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Kent genelinde birçok noktada kaldırımlar yenileniyor, düzenleniyor. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine Barıştepe’de yoğun bir şekilde çalışmalarımız sürüyor. Çeşitli sebeplerle bozulan yıpranan kaldırımlar daha modern hale getiriliyor. Bu bölgede daha öncede yollara sıcak asfalt dökülmüştü. İlçemiz cadde ve sokaklarında ihtiyaç duyulan çalışmalarımız son sürat devam ediyor” dedi.

Diğer cadde ve sokaklarda da çalışmaların devam edeceğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İlçemizi daha modern ve yaşanması daha kolay bir hale getirmek için, hiç durmadan çalışıyoruz. İskenderun’umuzu daha güzel bir ilçe haline getirmek ve İskenderun halkına daha kaliteli bir yaşam şartları sunmak noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yorumlar