FLAŞ HABER:

Balık Semt Pazarının Açılışına Az Kaldı

Balık Semt Pazarının Açılışına Az Kaldı

İskenderun Belediye Başkanı ,TBMM idare amiri ve Hatay Milletvekili , İskenderun ilçe Başkanı Ayhan Bodur ile birlikte İskenderun Balık Semt pazarı esnafını ziyaret etti.

DAHA TEMİZ DAHA HİJYENİK BİR ORTAM

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, esnafların her zaman sorunlarını dinlediklerini belirterek,”İskenderun Balık Semt Pazarı esnafını ziyaret ettik. Balıkçı esnafımıza hayırlı işler dileyerek esnafımızın görüş ve önerilerini dinledik. Yeni balık semt pazarının yeni yeri daha güzel ve daha modern oldu. Balıkçılarımız şuanda daha merkezi bir yerde halkımıza hizmet etmektedirler. Yerin daha nezih ve şehir merkezine daha yakın olması esnafımız açısında daha da iyi oldu” dedi.

AÇILIŞ KISA BİR SÜRE SONRA

İskenderun Balık Semt pazarının açılışını kısa bir süre yapacaklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Balık Semt pazarında esnafımız tarafından istenilen birkaç hususu giderdikten sonra açılışını hep birlikte yapacağız. Ufak tefek eksiklikler olabilir. Balıkçı esnafımızla bunları görüşüp sorunları çözeceğiz. Bizler her zaman esnafımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar