FLAŞ HABER:

Bakan Soylu Hatay’da

Bakan Soylu Hatay’da

28 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 11.00’de havayolu ile Hatay’a teşrif eden Bakan Soylu’yu Vali , Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman ve Sabahat Özgürsoy Çelik, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü ile İl Başkanı İbrahim Güler karşıladı. Bakan Soylu’ya Hatay ziyaretinde Müsteşar Yardımcısı İsmail Çataklı ve Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı eşlik etti.

Valiliğe gelişinde Vali Yardımcıları Aydın Tetikoğlu, Nursal Çakıroğlu, Bilal Ölmez, , Erol Özkan, Afrin Mülki İdare Amiri Şenol Bozacıoğlu ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Soylu, Valilik Şeref Defteri’ni imzalayarak beraberindeki heyet ile birlikte Vali Ata’nın makamına geçti.

Daha sonra Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonuna geçen Bakan Soylu, burada Zeydindalı Harekatı kapsamında Afrin’de sürdürülen çalışmalar ile Amanoslar’da yürütülen güvenlik operasyonları konusunda düzenlenen toplantıya Başkanlık etti.

Yorumlar