Avrupa Şampiyonundan Vali Ata’ya Ziyaret

Avrupa Şampiyonundan Vali Ata’ya Ziyaret

Avrupa Boks Şampiyonu, Olimpiyat Boksörü Ali Eren Demirezen ile beraberindeki heyet, ’yı ziyaret etti.

10 Nisan 2018 Salı günü saat 14.30’da Valilik makamında gerçekleşen ziyarette konukları ile bir süre sohbet eden Vali Ata, “Hatay eski çağlardan bu yana insanların huzur içinde yaşadığı bir kent. Bütün inanç, kültür ve medeniyetlerin burada huzur ve hoşgörü içinde yaşamaktadır. Medeniyetler beşiği Hatay’da sizleri ağırlamaktan mutluluk duydum.” dedi.

Vali Ata sözlerine şöyle devam etti, “20 Ocak 2018’de TSK’nın başlattığı dolayısıyla adeta ilimiz ziyaretçi akınına uğradı. Aklınıza gelebilecek her kesimden vatandaşımız buraya destek olmak amacıyla akın etti. Bunları görmek bizi çok mutlu ediyor, aynı zamanda moral ve motivasyonumuzu artırıyor. Bu vesileyle sizleri de burada görmekten, buralara kadar gelerek verdiğiniz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi

Olimpiyat Boksörümüz Ali Eren Demirezen Zeytindalı Harekatına verdikleri desteği göstermek ve Mehmetçiğin başarısı için gönüllerinin onlarla beraber olduğunu belirtmek amacıyla geldiklerini belirterek Vali Ata’ya gösterdiği misafirperverlik ve nazik kabulünden dolayı teşekkür etti. Görüşmenin sonunda konuğu Vali Ata’ya temsili boks eldiveni hediye etti.

Yorumlar