Image default
Gündem Manşet Haberleri Yaşam

24-25 Ocak Tarihlerinde Dörtyol’da Enerji Verilemeyecek Yerler

24.01.2019 Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler 

Dörtyol İlçesi Çaylı Mahallesi Yavuz Selim, Deliçay Çıkmazı, Deliçay, Barbaros, 209 Nolu ve Şehit Muhsin Ataç Sokaklara 1:00-7:00 saatleri arasında YG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Dörtyol İlçesi Kuzuculu Mahallesi Karakuş, Milay, Can, Aksoy, Taş Köprü, Zühtü Çelebi ve Abdullah Karaca Sokaklara 9:00-17:00 saatleri arasında AG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

25.01.2019 Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler 

Dörtyol İlçesi Yeniyurt Mahallesi Öztekin, Tekin, Kısalar, Dönmezer, İnce, Yavuz Selim, Daner, Olgun ve Keskin Sokaklarına 10:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir. 

Dörtyol İlçesi Yeniyurt Mahallesi Taşpınar, Kıratlı, İlter, Metin Uzun, Dağlılar, Durgun, Taş, Ahmet Yesevi, Cami, Bilgin, Güven, Şehit Kerim Kök, Filikçiler, Say, Cocoğlu, Ahmet Sade ve Sade Sokaklarına 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

İlanda belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan YG-AG elektrik şebekelerimizde şirketimizden çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz.

Related posts